21 maja 2014

Klasy w naszej szkole

W roku szkolnym 2014/2015 jest 10 odziałow klasowych:

klasy ogólne - język angielski 3 godz. i 2 godz. język hiszpański lub niemiecki do wyboru - 1a, 2a, 3a

klasy dwujęzyczne polsko-angielske - język angielski 5 godz. i 2 godz. język niemiecki lub hiszpański do wyboru -  1b, 2b, 3b

klasy dwujęzyczne polsko-hiszpańskie - język hiszpański 5 godz. i 2 godz. język angielski -  1c, 2c

klasa dwujęzyczna polsko-niemiecka - język niemiecki 5 godz. i 2 godz. język angielski -  1d, 2d

Klasa ogólna

Nauka języka angielskiego 3 godz. tygodniowo z podziałem na grupy oraz 2 godz. języka niemieckiego lub hiszpańskiego z podziałem na grupy (do wyboru).

Klasa dwujęzyczna polsko-angielska

Intensywna nauka języka angielskiego 5 godz. tygodniowo z podziałem na grupy oraz 2 godz. języka niemieckiego lub hiszpańskiego z podziałem na grupy (do wyboru), oraz dwa przedmioty wykładane dwujęzycznie.

Klasa dwujęzyczna polsko-hiszpańska

Intensywna nauka języka hiszpańskiego od podstaw 5 godz. tygodniowo z podziałem na grupy oraz 2 godz. języka angielskiego z podziałem na grupy, oraz dwa przedmioty wykładane dwujęzycznie.

Klasa dwujęzyczna polsko-niemiecka

Intensywna nauka języka niemieckiego 5 godz. tygodniowo z podziałem na grupy oraz 2 godz. języka angielskiego z podziałem na grupy, oraz dwa przedmioty wykładane dwujęzycznie.

Edukacja w klasach dwujęzycznych w naszej szkole umożliwia kontynuowanie nauki w klasach dwujęzycznych w liceum.