zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |

Wersja do druku

Zbliżamy się do końca roku szkolnego 2016/2017

Szanowni Państwo,

zbliżamy się do końca roku szkolnego 2016/2017. Przed nami jeszcze wiele przedsięwzięć, które chcemy zrealizować do września br. Do nich zalicza się wsparcie finansowe balu klas trzecich, remont mniejszej sali gimnastycznej, modernizacja sprzętu informatycznego itp. Dlatego szczególnie zachęcamy to uregulowania zadeklarowanych przez Państwa składek na Radę Rodziców, dzięki którym możemy  realizować działania mające na celu lepsze funkcjonowanie naszej szkoły. W końcu chcemy, aby czas spędzony w gimnazjum nasza młodzież wykorzystała jak najlepiej.

Wszystkim osobom, które wspierają Radę Rodziców bardzo dziekujemy.

Życzenia Świąteczne

Szanowni Państwo

Święta Wielkiej Nocy to czas refleksji, wzajemnej życzliwości, zadumy ale i czas niosący nadzieję.

Chcielibyśmy życzyć wszystkim Nauczycielom, Pracownikom oraz Uczniom i Rodzicom Gimnazjum nr 1, aby ten czas spędzony przy Wielkanocnym stole w gronie rodziny i przyjaciół, był czasem odpoczynku i wytchnienia od trudów codziennej nauki i pracy.

Niech ten świąteczny nastrój i wiosenna atmosfera, napełni wszystkich optymizmem i da siłę w pokonywaniu trudności, a także pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.

Co wspólnie zrobiliśmy

14.03.2017

Szanowni Państwo!
Rada Rodziców, jak co roku zbiera dobrowolne fundusze na dofinansowanie potrzeb naszych dzieci w procesie dydaktycznym. Zgromadzone środki przeznaczamy na wsparcie procesu edukacji, działania wychowawcze i opiekuńcze. Dbamy o właściwą infrastrukturę oraz bezpieczne otoczenie szkoły. Większość podejmowanych przez Radę Rodziców działań wymaga nakładów finansowych, a Państwa darowizny są ich głównym źródłem.
W bieżącym roku szkolnym 2016/2017 z Państwa dobrowolnych wpłat (wg stanu na koniec grudnia 2016 r.) uzbieraliśmy 17.230 zł.

Nowy regulamin Rady Rodziców

29.12.2016