27 stycznia 2015

27 stycznia 2015

Zaproszenie do Biblioteki Multimedialnej

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci oraz rodziców do  Multimedialnej Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr XXXI przy ul. Tynieckiej 40 w Dzielnicy Mokotów.  Nasza Biblioteka to niezwykłe miejsce, które łączy w sobie poprzez zabawę krainę wiedzy z krainą nauki. Wśród naszych propozycji edukacyjno-kulturalnych znajdą tutaj Państwo między innymi zabawy logopedyczne, zajęcia plastyczne, artezabawy, zajęcia z podstaw grafiki komputerowej, kurs języka miganego, kurs języka angielskiego dla najmłodszych a także Klub Muminka i wiele innych propozycji kierowanych zarówno do maluszków, starszaków i całych rodzin.

18 stycznia 2015

Zima w mieście

Komunikat Wydziału Oświaty i Wychowania dla Dzielnicy Mokotów

Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu akcji "Zima/Lato w Mieście" na Mokotowie na FACEBOOKU:
Prezentujemy na nim oferty spędzania czasu wolnego adresowane zarówno dla przedszkolaków, dzieci i młodzieży jak i dorosłych.

23 grudnia 2014

Wesołych Świąt

Wszytkim Uczniom naszego gimnazjum, Nauczycielom, Rodzicom uczniów i Pracownikom administracji życzę radosnych Świąt Bożego Narodzenia, odpoczynku w rodzinnym gronie oraz pasma sukcesów i spełnienia najskrytszych marzeń w nadchodzącym Nowym Roku.
Barbara Dąbrowska
Dyrektor Gimnazjum nr 1 w Warszawie.