Gimnazjum nr 1 w Warszawie
19 września 2014

Apel porządkowy

We wtorek 16 września społeczność szkoły zgromadziła się w sali gimnastycznej. Podczas spotkania pani dyrektor przekazała uczniom najważniejsze informacje dotyczące organizacji nowego roku szkolnego ze szczególnym uwzględnieniem kwestii związanych z bezpieczeństwem.

7 września 2014

Rok szkolny 2014/2015 rozpoczęty!

W poniedziałek 1 września w Gimnazjum nr 1 uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2014/2015.

Ze szczególną atencją pani dyrektor Barbara Dąbrowska przywitała uczniów klas pierwszych, którzy po raz pierwszy przekroczyli mury gimnazjum przy Tynieckiej. Podobnie jak w roku ubiegłym naukę w naszej szkole rozpoczęły cztery zespoły klasowe.

Wychowawcą klasy 1A został pan Krystian Matuszewski, klasy 1B pani Daria Solecka, klasy 1C pani Wioletta Krezymon, a 1D opiekować się będzie pani Ewa Reks -Granat. Pracę w gimnazjum rozpoczęło siedmiu nowych nauczycieli.

Wszystkim Uczniom, Pedagogom oraz Rodzicom życzymy sukcesów.

28 sierpnia 2014

Rozpoczęcie roku szkolnego 2014 / 2015

Rozpoczęcie roku szkolnego - poniedziałek 01.09.2014 r.

Klasy I - rozpoczęcie roku odbędzie się na sali gimnastycznej o godzinie 900.

Klasy II i III – rozpoczynają rok szkolny o godzinie 1000 spotkaniami z wychowawcami klas w swoich salach.

29 czerwca 2014

Święto szkoły

Pojawił się nowy film z święta naszej szkoły. Warto zobaczyć tam siebie, znajomych i przyjaciół.

27 czerwca 2014

Zagłosuj na nasze projekty

Przez 11 dni, między 20 a 30 czerwca trwać będzie głosowanie w budżecie partycypacyjnym. Każdy mieszkaniec Warszawy może oddać głos w wybranej dzielnicy na projekty, które są jego zdaniem najbardziej potrzebne! Projekty, które zdobędą najwięcej głosów zostaną zrealizowane w 2015 roku.