Gimnazjum nr 1 w Warszawie
16 grudnia 2014

eTwinning

Zaczęliśmy w naszej szkole realizację międzynarodowego projektu międzyszkolnego pt.: „Conociendonos – Poznajmy się“  na platformie internetowej eTwinning. Od organizatorów programu otrzymaliśmy certyfikat upoważniający do udziału w nim.
16 grudnia 2014

Klasa 1C w Sejmie RP

W dniu 10.12.2014 r. klasa 1c wraz z wychowawcą p. Wiolettą Krezymon była z wizytą w Sejmie. Uczniowie zwiedzili gmach Sejmu i zobaczyli miejsca, które dotychczas znali z programów informacyjnych. Pani przewodnik przekazała młodzieży dużo informacji dotyczących pracy Sejmu, zarówno w czasach historycznych, jak i obecnie. Wszyscy uczniowie ocenili wyjście za bardzo interesujące.
12 grudnia 2014

Kiermasz świąteczny i koncert kolęd 2014

W czwartek w naszej szkole odbył się świąteczny kiermasz i koncert kolęd. Twórcami przedstawienia byli uczniowie i nauczyciele, twórcami świątecznych wyrobów i organizatorami kiermaszu w zasadzie wszyscy. Cała nasza społeczność uczniów, nauczycieli, rodziców i pracowników administracji wychodziła z siebie, aby wszystko wypadło jak najlepiej. Czy się udało? Zobaczcie sami.
8 grudnia 2014

Friends without borders

Uczniowie klas I i II rozpoczęli pracę nad europejskim projektem Friends without borders, w którym oprócz naszej szkoły biorą udział uczniowie z Grecji, Włoch, Francji, Turcji, Litwy i Rumunii. Nasi uczniowie już odnieśli pierwszy sukces. Logo opracowane przez uczennicę naszej szkoły zostało wybrane spośród wielu innych na logo tego projektu.

4 grudnia 2014

Kiermasze, kiermasze...

Na zdjęciach przedstawiamy różności, które będą na stoiskach kiermaszowych.