20 lutego 2015

Dzień otwarty

Zebranie informacyjne dotyczące rekrutacji do gimnazjum
na rok szkolny 2015/2016

26.03.2015 r. godz. 17:00 (sala gimnastyczna)

7 lutego 2015

Przeczytaj

27 stycznia 2015

Zaproszenie do Biblioteki Multimedialnej

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci oraz rodziców do  Multimedialnej Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr XXXI przy ul. Tynieckiej 40 w Dzielnicy Mokotów.  Nasza Biblioteka to niezwykłe miejsce, które łączy w sobie poprzez zabawę krainę wiedzy z krainą nauki. Wśród naszych propozycji edukacyjno-kulturalnych znajdą tutaj Państwo między innymi zabawy logopedyczne, zajęcia plastyczne, artezabawy, zajęcia z podstaw grafiki komputerowej, kurs języka miganego, kurs języka angielskiego dla najmłodszych a także Klub Muminka i wiele innych propozycji kierowanych zarówno do maluszków, starszaków i całych rodzin.

18 stycznia 2015

Zima w mieście

Komunikat Wydziału Oświaty i Wychowania dla Dzielnicy Mokotów

Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu akcji "Zima/Lato w Mieście" na Mokotowie na FACEBOOKU:
Prezentujemy na nim oferty spędzania czasu wolnego adresowane zarówno dla przedszkolaków, dzieci i młodzieży jak i dorosłych.