10 września 2016

Erasmus+

Miło nam poinformować całą społeczność szkolną, że nasz projekt w ramach Akcji K1 programu Erasmus + „Otwarcie na dialog międzykulturowy i międzypokoleniowy” uzyskał akceptację Agencji Narodowej, a co za tym idzie środki finansowe na jego realizację. W ciągu dwóch lat Grono Pedagogiczne zdobywać będzie nowe umiejętności na różnego rodzaju kursach językowych i specjalistycznych.

5 września 2016

Zebrania dla rodziców - czwartek - 08.09.2016

Zebrania we wszystkich klasach rozpoczną się o godzinie 17:00 / 17:30. Dokładne terminy dla poszczególnych klas przekazują uczniom wychowawcy klas.

Przydział sal i czas rozpoczęcia zebrania w rozwinięciu wiadomości.

3 września 2016

ŻEBY WSZYSTKO MIAŁO SWÓJ PORZĄDEK

Żeby tak było, w porze spadania jabłek przyszliśmy do szkoły. Wierzymy, że wakacje są po to, aby wzmóc radość z powrotu do miejsca, które jest najlepszym środowiskiem dla ludzi, którzy chcą wiedzieć i potrafić więcej.

Najcieplej i najuroczyściej pani dyrektor Barbara Dąbrowska powitała tych, którzy stali się uczniami Gimnazjum nr 1 właśnie teraz. Nowo przybyłe klasy troskliwą opieką otoczą wychowawczynie: 1a pani Dorota Sobczyńska, 1b pani Agnieszka Kanabus, 1c pani Liliana Chwistek, 1d pani Magdalena Agacińska - Woźniakowska, 1e pani Nina, której nazwiska jeszcze nikt nie umie...

19 sierpnia 2016

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

Rozpoczęcie roku szkolnego - czwartek 01.09.2016 r.

Klasy I - rozpoczęcie roku odbędzie się na sali gimnastycznej o godzinie 900.

Klasy II i III – rozpoczynają rok szkolny o godzinie 1000 spotkaniami z wychowawcami klas w swoich salach.

16 lipca 2016

Dodatkowe informacje o uczniu

Do rodziców uczniów przyjętych do klas I w roku szkolnym 2016 / 2017.

Uprzejmie prosimy o pobranie (plik PDF do pobrania), wydrukowanie, wypełnienie i dostarczenie do sekretariatu szkoły dodatkowych informacji o uczniu. Informacje zawarte we wskazanym formularzu są potrzebne do organizacji zajęć w roku szkolnym 2016 / 2017. Prosimy o ich dostarczenie możliwie jak najszybciej. Formularz można również wypełnić na miejscu w sekretariacie.