20 kwietnia 2015

Egzaminy gimnazjalne

część humanistyczna – 21.04.2015 r. (wtorek)
- z zakresu historii i wos-u - godz. 9:00
- z zakresu języka polskiego - godz. 11:00

część matematyczno-przyrodnicza – 22.04.2015 r.(środa)
- z zakresu przedmiotów przyrodniczych – godz. 9:00
- z zakresu matematyki – godz. 11:00

część z języka obcego-nowożytnego - 23.04.2015 r. (czwartek)
- na poziomie podstawowym - godz. 9:00
- na poziomie rozszerzonym - godz. 11:00

Wyniki egzaminu gimnazjalnego - czerwiec 2015 r.

16 kwietnia 2015

Zebrania z Rodzicami

czwartek 16 kwietnia 2015 r.

Zebrania we wszystkich klasach rozpoczną się o godzinie 17:00 / 17:30. Dokładne terminy dla poszczególnych klas przekazują uczniom wychowawcy klas.

W czasie zebrań rodzicom uczniów klas III zostaną przekazane procedury obowiązujące na egzaminie gimnazjalnym.

11 kwietnia 2015

Pomagamy w wyborze szkoły ponadgimnazjalnej

Kwiecień to dla trzecioklasistów trudny okres. Za chwilę trzy dni trudnych egzaminów, a trzeba jeszcze poświęcić czas i energię na poszukiwania właściwej szkoły. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych uczniów, organizujemy dla nich prezentacje techników i liceów, szczególnie tych cieszących się zainteresowaniem naszych absolwentów.

Prezentował się już w Gimnazjum nr 1 Zespół Szkół z Wiśniowej z Technikum Mechatronicznym, Technikum Budowlane i LXIII LO im. K. K. Baczyńskiego. Na zdjęciu uczennice tego ostatniego z klasy dziennikarsko - filmowej, które promując swoją szkołę, zaliczają zajęcia z retoryki.

Dobrych wyborów!

11 kwietnia 2015

Wymiana międzyszkolna z Hiszpanami.

W tym tygodniu w naszym Gimnazjum będziemy gościć uczniów i nauczycieli z Hiszpanii, ze szkoły La Fontaine w Walencji

10 kwietnia 2015

ANGIELSKI Z AMERICAN NATIVE SPEAKERS

W dniu 8-go kwietnia uczniowie klasy IB mieli okazję uczestniczyć w zajęciach z języka angielskiego prowadzonych przez native speakers z USA. Lekcja poświęcona była doskonaleniu praktycznych umiejętności komunikowana się w j. angielskim. Druga część zajęć pozwoliła zgłębić kulturowe aspekty życia w Stanach Zjednoczonych.