Gimnazjum nr 1 w Warszawie MEN.gov.pl
Kontakt E-dziennik
29 listopada 2015

Spektakl muzyczny - "Drzwi" w Służewskim Domu Kultury

Wszystkie młode aktorki ( w tym również uczennica z naszej szkoły) oraz prowadząca Zespół pani Agnieszka Piotrowska-Hajduk serdecznie zapraszają wszystkich uczniów na spektakl i mają nadzieję, że będzie on źródłem refleksji nad dzisiejszym światem.

Spektakl odbędzie się 13 grudnia 2015 o godz. 19:00. Zainteresowani informacją o zbliżającym się przedstawieniu i zakupem biletów zapraszamy na stronę SDK

22 listopada 2015

Film z pobytu w Warszawie młodzieży z Berlina

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z pobytu w Warszawie młodzieży z Berlina. Do spotkania doszło dzięki finansowemu wsparciu PNWM. W czerwcu wybieramy się z rewizytą do stolicy Niemiec.

13 listopada 2015

PRZYSTANEK: NIEPODLEGŁOŚĆ

Święta narodowe są po to, by przypominać o potrzebie pamięci. Mogą wzruszać i bawić. Na Tynieckiej dumnie i radośnie celebrowaliśmy 97. rocznicę odzyskania niepodległości.

12 listopada 2015

INICJATYWY SAMORZĄDU

Nowo wybrany samorząd nie zasypia gruszek w popiele - 6 XI w naszej szkole, odbył się kiermasz ciast zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży zostaną przekazane na potrzeby ucznIów, tj. dyskoteki, otrzęsiny i inne imprezy okolicznościowe.

Bartek, sekretarz SU

7 listopada 2015

Odwiedziny

W dniu 28.10.2015 odwiedził naszą klasę pan Mikołaj Roznerski, aktor znany między innymi z serialu 'M jak miłośc'. Pan Mikołaj opowiedział klasie o blaskach i cieniach zawodu aktora oraz rozdał autografy. Mamy nadzieję że jeszcze kiedyś nas odwiedzi:) Dziękujemy!

Plan lekcji Stołówka E-dziennik Gazeta "Varia" Galeria Wydarzenia